fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ypsilon Gota Me Fron (6 Cope)

1.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: I ndryshëm në varësi të llojit
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Ypsilon Gota Me Fron (6 Cope)

Ypsilon është një koleksion i madh i krijuar posaçërisht nga Bormioli Rocco . Këto gota me fron kanë një dizajn të këndshëm dhe unike. Dizajni në formë V është sa me stil aq edhe funksional, duke siguruar një stabilitet dhe pamje të këndshme. Gota me madhësi dhe kapacitete të ndryshme, gota koktej dhe aksesorë ofrohen për të kënaqur të gjitha tendencat moderne të servirjes. Dizajni i të gjithë koleksionit është i pagabueshëm, i pastër dhe bashkëkohor. Përveç se është i bukur dhe elegant, secili produkt në koleksionin Ypsilon është veçanërisht funksional sepse është projektuar për të lehtësuar punën e përditshme të profesionistëve.
Ypsilon Gota Me Fron (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:-
• Shërben: Për verëra me përmbajtje gazi
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.