fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Frosty (6 Cope)

870 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: Të ndryshme sipas llojit
• Përmasat: Të ndryshme sipas llojit
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me Valëzime
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Frosty

Gote Pa Fron Frosty të cila përshtatet në shtëpinë, barin apo restorantin tuaj, këte produkt si aksesor si enë kuzhine duhet të zotëroni modelet e gotave nga Borgonovo. Frosty një model gotash i vecantë,i përbërë nga qelqi i pastër, ka një formë unike. Gotat janë në madhësi të ndryshme dhe përdoren kryesisht për pije alkolike,cocktaile,lëngje frutash…. Produkti është krijuar për t’i bërë ballë disa qindra cikleve të larjes në pjatalarëse, duke garantuar një shkëlqim afatgjatë.

Gote Pa Fron FrostyHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3595
• Shërben: Lëngje | Alkol
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.