fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Alfa Tenxhere Inoksi(1 Cope)

2.610 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Ngjyra: Metalike
• Materiali: Inox 18/10
• Vijnë me kapakë inoksi të paketuar së bashku
• Përdoren kryesisht për gatime pa presion
• Made in Turkey

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Alfa Tenxhere Inoksi(1 Cope)

Tenxhere Inoksi me kapak me diametër sipas dëshirës. Sipërfaqja e jashtme prej inoksi 18/10 është e lëmuar me kujdes që të ruajë shkëlqimin e tyre.  Siguron kursim maksimal të kohës dhe energjisë falë sistemit bazë të  shtresave fundore.  Këto shtresa sigurojnë transferimin më të lartë të nxehtësisë në të gjitha llojet e pllakave të çdo sobe, përfshirë sobat me induksion. Pjesa fundore është e përforcuar me 3 shtresa duke siguruar kështu një gatim pa ngjitur përbërësit si dhe siguron pastrim të lehtë. Kapakët e sheshtë të lehtë përshtaten mirë si në kuzhinë ashtu edhe në pjatalarëse.

Alfa Tenxhere Inoksi(1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant
• Përdoret edhe në soba me induksion
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.