fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Prerese Kuzhine Massari (1Cope)

3.630 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Përmasat: 36 x 14 x 13,5 Cm
• Materiali: Plastike/Inoks
• Ngjyra: E zeze
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636354612 SKU: 8008636354612 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Prerese Kuzhine Massari (1Cope)

Prerese kuzhine massari e quajtur ndryshe Mandolinë. Si një instrument muzikor me shumë tela është edhe funksioni i prerëses. Kjo prerëse me forma të ndryshme është e dobishme për përgatitjen dhe zbukurimet e frutave dhe perimeve  përmes përdorimit të teheve prej çeliku dhe inoksi të dizenjuara në mënyrë të përshtatshme, super rrëshqitëse dhe me kapëse rrotulluese. Vjen me këmbë gome për stabilitet maksimal. Kombinimi i gjashtë aksesorëve të ndryshëm lejon prerje të çdo trashësie, të rregullueshme nga prerje 1 mm deri  në 9 mm. Ka një enë për ruajtjen e aksesorëve. Gjatë montimit ose çmontimit, kushtojini vëmendje sigurisë së duarve.Projektuar nga Master Chef Iginio Massari.

Prerese Kuzhine Massari (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3711
• Shërben: Për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:01

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.