fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Touch And Lift Kosh Mbeturinash 25 lt

1.320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kosh për mbeturina
• Përmasat: 25 L | 24,7 x 33 x h 47,7 CM
• Materiali:Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë | Kapak Gri
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404234822 SKU: 8009404234822 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Touch And Lift Kosh Mbeturinash 25 lt

Kosh mbeturinash 25 Lt me stil te veçantë prekje, me një kapak unik i cili ofron një mekanizëm lëkundës dhe ngritës. Fundi i koshit siguron qëndrueshmëri dhe i lehtë për t’u pastruar. Parandalon ndryshkun dhe aromat e pakëndëshme të dalin jashtë. Nëse doni të pastërti dhe komoditet në shtëpinë tuaj, do të duhet ta bëni me koshat e mbeturinave Tontarelli në forma dhe madhësi te ndryshme.

Touch And Lift Kosh Mbeturinash 25 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3817
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.