fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Soupset Tasa Supe 75 CL

999 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 tasa të paketuara së bashku
• Kapaciteti: 75 CL
• Përmasat: Ø 14,6 H 18,5 CM
• Materiali: Opal
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: Me vija dhe shkrime me ngjyra
• Made in France

Vetëm 18 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314718478 SKU: 883314718478 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Soupset Tasa Supe 75 CL

Set tasa për supë, me një dizajn të këndshëm dhe mundësi grupimi sipër njëri tjetrit. Material Arcopal rezistent ndaj goditjeve, përdoret në mikrovalë dhe pjatalarëse i bërë nga qelqi i temperuar, i projektuar për tu thyer në copa të vogla, jo të mprehta. Ndër dhjetë momentet më të çmuara në jetën e përditshme, ekziston gjithmonë pjata tradiocionale e supës që ndajmë, si familje ose si çift, pas një dite të gjatë dhe të ngarkuar. Ky koleksion feston këto intervale relaksuese, plot rehati, thjeshtësi dhe ngrohtësi. Kështu që tani mund të zbuloni receta që të gjithë do t’i pëlqejnë!

SOUPSET TASA SUPE 75 CLHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Kryesisht për supë
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• E përshtatshme për  mikrovalë
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.