fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pyrex Tave Qeramike 31x21 cm

1.210 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: 31 x 21 cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: Me Linja të lakuara

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 3426470277365 SKU: 3426470277365 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pyrex Tave Qeramike 31×21 cm

Dëshiron të realizosh recetat e tua? Pyrex Tave Qeramike 31×21 cm është e përshtatshme edhe për ty që nuk je ekspert në kuzhinë por dëshiron të eksperimentosh me gatimin dhe të arrish rezultate fantastike. Prodhuar nga Pyrex kjo linjë ka një dizajn të pastër dhe skaje të trasha, që e bën të përsosur për përdorim të përditshëm. Është e përbërë me material qeramike me cilësi të lartë dhe rezistencë ndaj nxehtësisë. Mund të përdoret në furrë, mikrovalë dhe frigorifer.

Pyrex Tave Qeramike 31x21 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4230
• Shërben: për gatime në furrë
• Lahet në pjatalarëse
• Përdoret në Furrë | Mikrovalë
• Vendoset në frigorifer
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.