fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Sallate Me Luge Onda 26 Cm

680 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tas
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Italy

 

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713144073 SKU: 8002713144073 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tas Sallate Me Luge Onda 26 Cm  

Tas sallate me luge Onda me diameter 26 cm. Vjen me një dizajn të këndshëm të valëzuar, pjesë e të cilit janë një lugë dhe një pirun plastik për shërbim. Materiali i qelqi është rezistent ndaj goditjeve por gjithashtu përdoret në pjatalarëse. Tasi Onda shërben kryesisht për sallatë dhe është ideale për përdorim të përditshëm. Jepini jetë tavolines tuaj duke servirur sallatën tuaj të preferuar. Nje ene kuzhine qe nuk duhet ti mungoje kuzhines tuaj.

 

Tas Sallate Me Luge Onda 26 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4242
• Shërben: Për servirje sallate
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.