fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1,2 lt

1.220 L

Hollësi mbi produktin:

• Materiali: qelq, metal, plastikë
• Kapaciteti: 1.2 lt
• Përmasat: 15×8×6 cm
• Formë: Sferike
• Pjesë përbërëse: lugë me bisht magnetik

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6920063040451 SKU: 6920063040451 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1,2 lt

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1,2 lt slanted mund ta cilësoni ndryshe si mbajtësen e ushqimeve ideale për ju. Mbajtësja ndihmon në kursimin e hapësirës në kuzhinën tuaj me një pamje elegante dhe moderne në të njënjtën kohë. Dizajni tërheqës dhe punimi unik në pjesën e kapakut e bëjnë më të vecantë me anë të lugës magnetike. Ndryshoni kuzhinën tuaj duke e bërë atë të vecantë.

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1,2 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4254
• Shërben: Për Ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.