fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Simax Tenxhere Qelqi 2,0 lt

2.170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Kapaciteti: 2 lt
• Përmasat: Ø 16 cm
• Materiali: Qelq Borosilicate
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Czech Republic

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419502231 SKU: 8593419502231 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Simax Tenxhere Qelqi 2,0 lt

Simax Tenxhere Qelqi 2,0 lt e bën gatimin të lehtë dhe të këndshëm. Një tenxhere qelqi rezistente ndaj nxehtësisë është ideale për të gatuar për të gjithë familjen. Është bërë prej qelqi borosilikat me cilësi të lartë, rezistent ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta. Mund të përdoret si në sobë elektrike ashtu edhe në sobë me gaz.

Simax Tenxhere Qelqi 2,0 lt Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4269
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.