fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri 15x30 Cm

800 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Përmasat: 15×30 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhe
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 25 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900000360 SKU: 8020900000360 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri 15×30 Cm

Bazament druri 15×30 cm nga Meeting për shërbimin e ushqimit në formën e një palete për të shërbyer aperitivët tuaj në një mënyrë origjinale. Vendosni mbi këtë Bazament Druri mish, djathëra, brusketa ose çdo përgatitje që e konsideroni të përshtatshme dhe mahnitni familjarët tuaj.

Bazament Druri 15x30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4342
• Shërben: Për sherbimin e ushqimit
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet me dore
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.