fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Vazo Lulesh Laurus 30 cm

2.080 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Materiali: Kristal Luxion
• Lartësia: 30 cm
• Përmasat: Ø 17 cm në krye dhe Ø 9 cm në bazë
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me gjethe të gdhendura
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815258765 SKU: 8007815258765 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Vazo Lulesh Laurus 30 cm

Vazo Lulesh Laurus 30 cm ka një pamje të qartë si kristali dhe të hijshme. Kjo vazo nga RCR Crystal ka një dizajn të veçantë, të punuar në kristal. Ajo është një ndërthurje e shkëlqyer e formës dhe funksionit, duke lejuar kështu një shumëllojshmëri kompozimesh me lule. Ju mund të shpalosni krijimtarinë tuaj dhe ta zbukuroni këtë vazo me lule të thata, ekzotike ose artificiale, dhe ky kombinim do të tërheqë vëmendjen e të ftuarve tuaj. Këtë vazo lulesh mund ta bëni dhuratë për raste të veçanta, dhe miqtë tuaj do të mbeten të kënaqur.

Vazo Lulesh Laurus 30 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4500
• Shërben: Për mbajtjen e luleve
• Përdoret në çdo ambjent
• Ruan shkëlqimin në vite
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.