fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Vazo Lulesh Kristali Opera 30 Cm

2.060 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Vazo
• Përmasat: Ø 15 cm në krye dhe Ø 9 cm në bazë
• Lartësia: 30 cm
• Materiali: Kristal Luxion
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me rombe të gdhendura
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815256198 SKU: 8007815256198 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Vazo Lulesh Kristali Opera 30 Cm

Nëse dëshironi të rifreskoni pamjen në shtëpinë tuaj, atëherë kjo vazo RCR Crystal Opera është një shtesë përrallore, duke shtuar luks dhe shkëlqim. Kjo vazo kristali do të duket mahnitëse në çdo mjedis dhe është ideale për të mbajtur lule të freskëta, duke e bërë shtëpinë tuaj të duket e ndritshme dhe mikpritëse. Prodhuar në Itali, kristali RCR është i njohur për cilësinë më të lartë, me një efekt ndriçues që reflekton dritën dhe shkëlqimet. Vazoja zbret nga pika më e gjerë në krye drejt një baze të formës së bukur me një dizajn të ndërlikuar. Vendosni një tufë lulesh në vazo dhe pozicionojeni në mes të tryezës tuaj për të bërë një pjesë qendrore mbresëlënëse për një darkë.

Opera Vazo Lulesh Kristali 30 CMHollësi të tjera mbi produktin:
Ref: 4509
• Shërben: Për mbajtjen e luleve
• Përdoret në çdo ambjent
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:12

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.