fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Akulli Ypsilon 18 cm

1.040 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Akulli
• Përmasat: Ø 138 mm
• Përmasat: h 163 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360033885 SKU: 8004360033885 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Akulli Ypsilon 18 cm

Mbajtese Akulli Ypsilon 18 cm është pjesë e koleksionit Ypsilon. Dizajni i saj elegant dhe stili i hijshëm do t’i japin kohës së koktejit një prekje të veçantë elegance. Si të gjitha produktet e koleksionit, edhe ky produkt është ideal për banakierin, sepse kombinon linja elegante dhe funksionalitet të lartë. Mbajtesia e akullit është e madhe dhe e lehtë për t’u mbushur, dhe dorezat sigurojnë kapje të shkëlqyer.

Mbajtese Akulli Ypsilon 18 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për Mbajtjen e Akullit
• Përdoret Hotel| Restorant | Shtëpi
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:44

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.