fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Frutiere Kristali 30,5 cm

1.810 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Frutiere
• Përmasat: Ø 30.5 cm në krye dhe Ø 12cm në bazë
• Materiali: Kristal
• Lartësia: 10 cm
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me linja dhe gjethe të gëdhendura
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815255931 SKU: 8007815255931 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

 Frutiere Kristali 30,5 cm

Shtoni një prekje shkëlqimi në shtëpinë tuaj me këtë frutiere kristali nga RCR Crystal. Kristali i shkëlqyeshëm jep një pamje të përjetshme të elegancës e cila do të ndryshojë menjëherë dekorin në dhomën tuaj dhe do të krijojë një kthesë bashkëkohore në një pamje klasike. I prodhuar në Itali, kristali RCR është i njohur për cilësinë më të lartë, me një efekt ndriçues që reflekton dritën dhe shkëlqimet. Me një dizajn delikat të ndërlikuar, tasi ka anët e lëmuara dhe një bazë të vogël që e ngre atë bukur mbi tryezë.

 Frutiere Kristali 30,5 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4528
• Shërben: Për mbajtjen e frutave
• Përdoret në çdo ambjent
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.