fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gotë me Fron Sublime Red 40 cl

2.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Cope
• Kapaciteti: 40 cL
• Përmasat: Ø 22 cm në krye
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622022986 SKU: 032622022986 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Gotë me Fron Sublime Red 40 cl

Gote pa fron sublime red 40 cl.Vera e kuqe është më shumë se një pije: Mund të jetë kënaqësi, qëndrim ndaj jetës, relaksim, argëtim dhe shoqërues për një vakt të rafinuar në të njëjtën kohë. Zhyt veten në këtë botë emocionuese dhe të larmishme të shijeve me gotat që përputhen nga LUIGI BORMIOLI Itali. Kombinon dizajnin modern italian dhe punimin me cilësi të lartë për të krijuar syze dhe aksesorë të mrekullueshëm që do të lënë një përshtypje të qëndrueshme në tryezën tuaj. Pjesët dalluese janë të drejta dhe në formë cilindrike.

Gotë me Fron Sublime Red 40 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4533
• Shërben: për Verë
• Përdoret: Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:42

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.