fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Madison Ulay (18 Cope)

6.080 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan, Qeramikë
• Ngjyra: Blu | E bardhë
• Dekori: Me thurrje të çrregullta

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444220827 SKU: 8056444220827 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Madison Ulay Set Pjatash (18 Cope)

Jepini kuzhinës tuaj diçka shtesë me këtë set pjatash, prodhuar nga Tognana Porcellane. I përbërë nga material prej porcelani ky set është bërë pjessë e shumë tryezave tashmë. Me formë të rrumbullakët me elemente dekorative këto ene kuzhine janë ideale për një darkë në shtëpi rreth tryezës. Set Pjatash Madison Ulay përbëhet nga 18 copë: Pjata shtrimi 27 cm – 6 copë, Pjata supe 22 cm – 6 copë, Pjata ëmbëlsire 19 cm – 6 copë, të gjitha me dekorim të ndryshëm. Pastrohet në pjatalarëse në mënyrë të sigurt, dhe është e përshtatshme për furrat me temperaturë të moderuar si edhe në mikrovalë.

Set Pjatash Madison Ulay (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 4612
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret kryesisht në shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.