fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Primary Gold Gota Pa Fron 36 cl

2.750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• AUIN: AMP-101421
• Paketimi përmban: 6 gota
• Kapaciteti: 36 cl
• Përmasat: Ø 8,1 x 8,1 x h 10,2 cm
• Materiali: Kristal i përforcuar
• Ngjyra: E artë mat
• Dekori: Me linja të lakuara
• Made in France
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314668919 SKU: 883314668919 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Primary Gold Gota Pa Fron 36 cl

Gotat e koleksionit Primary, me siluetën e tyre elegante dhe të lakuar në nuancat e arit, argjendit dhe bakrit, përcjellin një ambient të ngrohtë me metale të çmuara në kontrast me gotat e verës të përkryer transparente. Primary Gold mund të përdoren për ujë dhe pije të tjera të buta, dhe gjithashtu të bëjnë mbajtës të qirinjve votues rrezatues. Përfundimet mahnitëse të qarta dhe me ngjyra e kthejnë këtë gotë pa fron tashmë të mrekullueshme në një gotë vërtet të stilit të lartë që pret ndezjen tuaj krijuese. Koleksioni Primary Gold set gotash karakterizohet nga buzë shumë të holla për të përcjellë delikatesën e shijes dhe aromave.

Gota pa FronHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për ujë ose pije të buta
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Kombinohet edhe në dekorim
• Ruan ngjyrën në kohë të gjatë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.