fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thika me Mbajtese Druri (7 Cope)

2.310 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Thika
• Përmasat :8x6xh23,5cm
• Materiali: Dru | Inox | Plastikë
• Ngjyra: Jeshile | Ngjyrë druri
• Dekori: I papërcaktuar

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402812288 SKU: 8010402812288 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thika me Mbajtese Druri (7 Cope)

Seti i thikave Angus përmban 6 thika dhe një mbajtëse të vogël druri me dizajn unik. Ky Set Thika me Mbajtese Druri është tepër praktik për të prerë lehtësisht perimet, mishin dhe çdo produkt tjetër në kuzhinën tuaj. Nuk zë shumë hapësirë dhe ju ndihmon të keni një kuzhinë sa më të organizuar.
Set Thika me Mbajtese Druri (7 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 81228
• Shërben për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.