fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nuvola Coral Set Tasa Drejtkendore 2 lt

660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 2 Tasa drejtkëndorë
• Përmasat: 9×26,4× H18,5 cm
• Kapaciteti : 2,0 Lt
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Blu ose E kuqe
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Nuvola Coral Set Tasa Drejtkendore 2 lt

Po kërkoni një mënyrë për të transportuar, ruajtur ose mbajtur ushqimin të freskët më gjatë? Atëherë duhet patjetër të konsideroni blerjen e tasave drejtkëndorë  Tontarelli  Nuvola 2 x 2 lt transparente. Seti me vëllim deri në 2 l do të përdoren për të ruajtur ushqimin e përgatitur ose ndonjë përbërës tjetër. Materiali i kutisë është plastik. Tasi plastik ofron një përdorim shumë universal. Mund të ngrohet me ushqim në mikrovalë. Nuk do të humbisni kohë duke e larë me dorë, pasi mund të futet edhe në pjatalarëse. Vetëm për ju!
Nuvola Coral Set Tasa Drejtkendore 2 lt
Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për mbajtjen e ushqimeve të ndryshme.
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• E Përshtateshme për frigorifer | mikrovalë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.