fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pop Corn Set Gotash  (6 Cope)

1.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: I ndryshëm sipas zgjedhjes suaj
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me formë të çrregullt
• Made in France

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pop Corn Set Gotash  (6 Cope)

Gama Pop Corn është një demonstrim i vërtetë i kreativitetit në dizajnin e qelqit. Pop Corn  Set Gotash është bërë në një mënyrë të tillë që secila prej tyre të duket unike. Ajo do t’i bëjë koktejet tuaja të duken të veçanta me pamjen e saj të çrregullt.

Pop Corn Set Gotash  (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për kokteje
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.