fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Preres Bamboo (1 Cope)

850 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Bazament preres
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Materiali: Bambu | Akacie
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Lakim anësor për punim më të lehtë
• Veçori: Është kundra lagështirës

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Preres Bamboo (1 Cope)

Ky Bazament Preres Bamboo është një ndër aksesorët që nuk mund të hiqni dorë në kuzhinë, padyshim sepse ajo është  dërrasa juaj prerëse. E bërë prej druri të bambusë ose polipropileni, është një mjet i domosdoshëm në çdo kuzhinë.  Dërrasat prerëse nga Barazzoni në dru akacieje dhe bambu dhe në polipropilen me paketim të bukur për ata që duan të dhurojnë ose trajtojnë perimet mbi një objekt të dobishëm dhe praktik.

Bazament Preres Bamboo (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6216
• Shërben: për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Cilësia: Dru natyral | Ekologjik
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

06:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.