fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Market Tigan i Ceket (1 Cope)

3.750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: Me bisht druri

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Market Tigan i Ceket (1 Cope)

Linja BRA lançon MARKET. Kjo seri e bën gatimin më të lehtë, më të shpejtë dhe më efikas. Kjo seri e plotë e bërë nga alumini i derdhur pa PFOA të cilësisë më të lartë përfshin doreza, doreza të shkëputshme dhe doreza të bëra prej druri natyral ahu. Ka veshje jo ngjitëse, më rezistente ndaj konsumit. Market Tigan i Ceket është e përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë induksionin. Falë bazës së difuzorit me induksion të plotë, çdo pjesë është në gjendje të shpërndajë nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe efikase për të kursyer sa më shumë energji.

Market Tigan i Ceket (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm edhe në pllakë me induksion
• Përdoret edhe në furrë pa dorezë
• Ka mundësi për kapak shtesë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:09

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.