fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Druri Giotto 137 cm

4.940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Tavolinë hekurosje
• Përmasat: 137 x 35 x h87 cm
• Materiali: Dru
• Materiali i mbulesës: Pambuk
• Ngjyra: Kafe ose bezhë
• Dekori: Me lule shumëngjyrëshe
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900100442 SKU: 8020900100442 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Druri Giotto 137 cm

Tavolina e hekurosjes prej druri, e kompletuar me stendë druri dhe mbajtëse për hekur me avull me hark të kthyeshëm në këmbë, gjithashtu ideale dhe për mëngjarashët. Struktura e këmbës  përshtatet edhe në sipërfaqe me reliev në disnivel. E pajisur me raft rrobash dhe mbajtëse për varëse rrobash të palosshme. Mbulesa e pjesës së sipërme të hekurosjes ka material 100% pambuk me mbushje vatinë. Tavoline Hekurosje Druri Giotto nga Meeting është e disponueshme në një gamë të ngjyrave të ndryshme të mbulesave, duke iu përshtatur shijeve ose ambjentit tuaj.

Tavoline Hekurosje Druri Giotto 137 cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6326
• Shërben: për hekurosje rrobash
• Përdoret: në Shtëpi | Hotel
• Ideale në dysheme me disnivel
• Qëndron vertikalisht e palosur
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.