fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Keep'n Tas Me Kapak 28 cm

1.450 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 28 cm
• Materiali: Qelq
• Materiali i kapakut: Plastikë
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Pa Dekor
• Made in France

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314199222 SKU: 883314199222 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Keep’n Tas Me Kapak 28 cm

Ruajtja e freskisë dhe cilësisë së ushqimit tuaj është një domosdoshmëri për ushqim të shëndetshëm! Gama e tasave te qelqit Keepn Box e shëndetshme dhe higjienike është projektuar posaçërisht për ruajtje plotësisht të sigurt të ushqimit. Ideale për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët në frigorifer dhe e përshtateshme për në mikrovalë.

Keep'n Tas Me Kapak 28 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6430
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:37

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.