fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Galassia Pjata Kristali 26 Cm

2.180 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 4 Pjata
• Përmasat: Ø 26 Cm
• Materiali: Kristal Luxion
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me flluska
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815260393 SKU: 8007815260393 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Galassia Pjata Kristali 26 Cm

Shtoni një prekje shkëlqimi në shtëpinë tuaj me këto pjata të mrekullueshme nga RCR Crystal. Kristali i shkëlqyeshëm jep një pamje të përjetshme të elegancës e cila do të ndryshojë menjëherë dekorin në dhomën tuaj dhe do të krijojë një kthesë bashkëkohore në një pamje klasike. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të filloni një koleksion kristali ose thjesht të rifreskoni shtëpinë tuaj, këto Pjata Kristali janë një shtesë sublime.

Galassia Pjata Kristali 26 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6534
• Shërben: Për mbajtjen e frutave, ëmbelsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorante Bare
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.