fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Lousia Pjate Arcopali 21,5 cm

350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatë ëmbëlsire
• Përmasat: 21,5 Cm
• Materiali: Arkopal
• Ngjyra: E bardhë në pana
• Dekori: E gdhendur
• Made in France

Vetëm 36 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314388084 SKU: 883314388084 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Lousia Pjate Arcopali 21,5 cm

Dizajni i bukur, i pakomplikuar i gamës së Luminarc e bën atë të preferuarin e atyre që kërkojnë veshje të bardha të besueshme dhe elegante. Kjo pjatë e bardhë në pana e shkëlqyer është bërë nga qelqi opal i lehtë dhe i qëndrueshëm. Pjatat janë deri në 3 herë më të forta se çdo qelq, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe do të sigurojë përdorim afatgjatë në përdorimin tuaja të ushqimit ose ngrënies.

Lousia Pjate Arcopali 21,5 cmHollësi të tjera mbi produkti:
• Ref: 6543
• Shërben: Për të mbajtur ëmbelsira
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm dhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.