fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Pazari Tris 52 lt

5.770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Çantë pazari
• Përmasat: 51 x 24 x 102 cm
• Kapaciteti: 52 lt
• Peshë mbajtëse: 30 kg
• Materiali: Metal | Plastikë
• Materiali i mbulesës: Poliestër
• Ngjyra: Gri | E gjelbër
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Pazari Tris 52 lt

Kjo Cante Pazari Tris me gjashtë rrota nga Gimi vjen me një strukturë çeliku për elasticitet të shtuar dhe ka një çantë poliesteri me kapacitet 52 lt. Çanta është e qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji, me një mbyllje me fije tërheqëse. Çanta kundër shiut vjen me një xhep zinxhir, mund të hiqet dhe lahet. Sistemi me 3 + 3 rrota e bën të lehtë ngjitjen/zbritjen e shkallëve me një ngarkesë të plotë blerjesh dhe doreza e vogël praktike mund të lidhet në një karrocë supermarketi.

Cante Pazari Tris Grey 52 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6545
• Shërben: Për mbajtjen e sendeve
• Përdoret në shtëpi e jashtë saj
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.