fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Letre prej Druri 33 cm

1.220 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Letre
• Përmasat: 33 x 9 x h29 cm
• Materiali:Dru
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: I thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900001015 SKU: 8020900001015 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Letre prej Druri 33 cm

Për një detaj elegant në kuzhinë, zgjidhni një mbajtëse praktike letre kuzhine prodhuar nga Meeting si një nga modelet tuaja të preferuara. Mbajtësja e rrotullës së letrës së kuzhinës është shpesh një artikull i përditshëm i anashkaluar, por tani ka një hapësirë të veçantë ​​në kuzhinë. Kjo Mbajtese Letre prej Druri 33 cm është bërë nga dru i presuar me një prerëse metalike – një kombinim i bukur materialesh që mishëron ndjenjën e një kuzhine italiane. Në pjesën e aipërme të mbajtëses ka një funksion për mbajtjen e letrës së aluminit që e bën të thjeshtë paketimin e ushqimeve. Koleksioni ynë përfshin një larmi të madhe mbajtësesh rotulle kuzhine me shumëllojshmëri materialesh dhe stilesh.

Mbajtese Letre prej Druri 33 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6568
• Shërben: Për Mbajtje Letre
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.