fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ottocento Valixhe Lugesh (24 Cope)

6.710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 24 Lugë | Pironj | Thika
• Sasia për çdo lloj: 6 copë
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004740115248 SKU: 8004740115248 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Ottocento Valixhe Lugesh (24 Cope)

Ottocento është një linjë me karakteristika të jashtëzakonshme që shpreh traditën. Një valixhe përmban 6 Lugë Gjelle, 6 Pironj Mishi, 6 Thika Mishi, dhe 6 Lugë Ëmbëlsire. Valixhe Lugësh Ottocento karakterizohen nga linja e t, rrjedhëse me shkëlqime të bukura të buta, rezultat i lumtur i një kërkimi stilistik midis tendencave të dizajnit dhe klasicizmit të matur. Për shkak të këtyre elementeve, Ottocento pajtohet në mënyrë harmonike me një shije klasike dhe bashkëkohore. Dizajn inovativ jashtëzakonisht i rafinuar me linja të buta dhe të rrumbullakosura, shumë të këndshme në prekje. Sintezë elegante dhe perfekte e formës dhe funksionit.

Ottocento Valixhe Lugesh (24 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12345
• Shërben: për gatime me skuqje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.