fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Solid Plus Set Luge Gatimi (3 Cope)

2.220 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë | 1 Spatul | 1 Garuzhde
• Sasia për çdo lloj: 3 copë
• Materiali: Inoks 18/10
•Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 200 ° C
• Ngjyra: Blu
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

 

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092426414 SKU: 8435092426414 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Solid Plus Set Luge Gatimi (3 Cope)

Solid Plus Set Luge Gatimi plotësojne kuzhinën tuaj dhe i kushtojmë më shumë rëndësi asaj që hamë dhe si e hamë. Ndoshta keni kërkuar një set lugësh për të bërë një dhuratë fantastike. Është e lehtë për tu ruajtur, universale dhe zgjat për shumë vite.

Solid Plus Set Luge Gatimi (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6657
• Shërben: Për gatime me skuqje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.