fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Qeramike Happines Sky 35x20 cm

3.000 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 35x20x6 cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: Mente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444243154 SKU: 8056444243154 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Qeramike Happines Sky 35×20 cm

Një stil komunikues që përdor lojën me ngjyrat dhe sjell dinamizëm dhe pozitivitet në tavolinë dhe në shtëpi. Happines Sky Tave qeramike e projektuar në përmasat 35X20 cm dhe thellësi 6 cm në ngjyrë bruz nga jashtë dhe të bardhë brenda në një kallëp të krijuar për gatim dhe pjekje. Tave Qeramike Happines Sky 35×20 cm ideale për të gatuar një lazanje, kaneloni ose gatime te ndryshme në furrë.

Tave Qeramike Happines Sky 35x20 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6676
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.