fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Officina Kavanoz Hermetik 1 lt

940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Përmasat: 11mm x 164mm
• Materiali: Qelq, me mbyllje hermetike
• Ngjyra: Blu dhe e Kuqe
• Kapacileti: 100 Cl
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360092035 SKU: 8004360092035 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Officina Kavanoz Hermetik 1 lt

Ky kavanoz hermetik është pjesë e koleksionit Officina e Bormioli Rocco 1825, shenja kryesore e të cilit është tërheqja e përjetshme e stilit industrial-vintage. Kavanozi 100 cl, me mbylljen e saj hermetike, është e përkryer për të ruajtur të gjitha llojet e ushqimeve të thata: për shembull bishtajore, makarona, oriz, kafe, kripë dhe sheqer. I përshtatshëm për procesin e pasterizimit.Jo i përshtatshëm për të përmbajtur ushqime 100% yndyrore.

Kavanoz HermetikHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6677
• Shërben: Për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorante
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.