fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Brio Green Kullese Enesh 39x39 h11 cm

1.310 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kullesë
• Përmasat: 39X39 H11 Cm
• Lartësia: H11 Cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Jeshile | E bardhë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8005989224845 SKU: 8005989224845 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Brio Green Kullese Enesh 39×39 h11 cm

Brio green kullesa e eneve nga prodhuesi i njohur Tontarelli për ruajtjen e pjatave të lara. Një ndihmës praktik dhe i domosdoshëm në kuzhinë. Përbëhet nga një tabaka dhe pjesën e sipërme, ka disa ndarje për ruajtjen e pjatave dhe një ndarje për aksesorët e kuzhinës.

Brio Green Kullese Enesh 39x39 h11 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6685
• Shërben: Për kullimin e enëve
• Përdoret në Shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.