fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Vaji Uthulle Bella (4 Cope)

4.930 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Shishe dhe 1 Mbajtëse
• Materiali: Qelq | Inoks
• Ngjyra: Transparente | Metalike
• Dekori: E Papërcaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081234 SKU: 8411796081234 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Vaji Uthulle Bella (4 Cope)

Në shtëpitë e rafinuara, ose në restorante, nuk duhet të mungojnë kurrsesi mbajtëset e vajit dhe uthullës. Dizajni i mbajtëses së vajit dhe uthullës Bella është me linja të pastra dhe thelbësore. Kjo Mbajtese Vaji Uthulle Bella prej inoksi me 4 ndarje, me 4 shishe 2 për vajin e uthullën dhe 2 për kripën e piperin ju siguron gjithçka që u nevojitet për të shijuar pjatat tuaja të mrekullueshme. 4 shishet e qelqit përshtaten në mënyrë perfekte në mbajtësen prej inoksi. Shishet vijnë me tapë prej çeliku inox për të parandaluar derdhjen dhe për të ruajtur freskinë e vajit dhe uthullës. Mbajtësja prej inoksi mund të lahet me dorë, kapakët dhe tapat mund të vendosen në pjatalarëse.

Mbajtese Vaji Uthulle Bella (4 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6718
• Shërben: Për mbajtje Vaj Uthull
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.