fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Simax Cajnik 2,3 lt

1.280 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Vëllimi: 2,3 Lt
• Materiali: Qelq i temperuar
• Ngjyra: Transparente
• Rezistent ndaj temperaturës -40C deri në +300C
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in EU

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419331671 SKU: 8593419331671 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Simax Cajnik 2,3 lt

Simax cajnik 2,3 lt është ideal për të gjitha llojet e gotave të çajit. Si material i jep çajit mundësinë të lërë përshtypje jo vetëm nga shija por edhe nga ngjyra. Përshtatet si për soba elektrike ashtu edhe për soba me gaz. Ky cajnik është i përbërë nga qelqi i cilësisë së lartë Simax . Rezistent ndaj temperaturës nga -40°C deri në +300°C. Vëllimi i cajnikut Simax është 2,3 Lt. Është e lehtë për t’u pastruar – edhe në pjatalarëse. I miratuar për kontakt me ushqimin si në ambientet shtëpiake ashtu edhe në ato profesionale. Bërë nga qelqi që nuk përmban kadmium ose plumb. Për larje përdorni mjete jo gërryese.

Simax Cajnik 2,3 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:-6729
• Shërben: Për bërjen e çajit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.