fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mineral Tigan 24x24 cm

4.580 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 24 x 24 Cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: Me bisht inoks

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092419812 SKU: 8435092419812 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mineral Tigan 24×24 cm

Mineral Tigan 24×24 cm me një sipërfaqe të përforcuar me teknologjinë metalike që i jep asaj një strukturë të ashpër dhe e mbron nga gërvishtjet. Përmasat e pjesës së sipërme jane 24 X 24 cm. Dorezë ergonomike në çelik inox me thumba të bukurisë së madhe që i jep imazhin e një produkti profesional me cilësi të lartë. Kuantan jongjitëse me tre shtresa të përforcuara me grimca titani përfundimi me efekt guri. Baza: 195 mm

Mineral Tigan 24x24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6738
• Shërben: Për Gatim
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm edhe në pllakë me induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.