fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cassiopea Gota me Shishe (7 Cope)

2.570 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:  1 Shishe dhe 6 Gota
• Kapaciteti: Shishe 85 cl dhe Gotat 33 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me kënde
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360084382 SKU: 8004360084382 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cassiopea Gota me Shishe (7 Cope)

Gota me Shishe Cassiopea nga Bormioli Rocco lindi nga kombinimi i linjave gjeometrike dhe një dizajn elegant të rafinuar. Me këtë shishe dhe gota të bukura ju i jepni çdo rasti një “prekje klasi”. Shishja është shumë e përshtatshme për liker ose whisky për shkak të formës këndore, ku pija bie në sy. Shishja ka një kapacitet 85 cl dhe gotat janë me kapacitet 33 cl. Pas përdorimit, i gjithë ky set pastrohet lehtësisht në pjatalarëse. Përveç kësaj, ky set është gjithashtu shumë i këndshëm për t’u bërë dhuratë, sepse shishja dhe gotat dorëzohen në një kuti elegante.

Cassiopea Gota me Shishe (7 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për Whisky | Liker
• Përdoret në Shtëpi |Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.