fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Italika Moka Kafeje 2 Filxhane

2.380 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Përmasat: 12 Cm
• Materiali: Alumin e ricikluar
• Ngjyra: Gri
• Kapacileti: 2 Filxhanë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444172218 SKU: 8056444172218 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Italika Moka Kafeje 2 Filxhane

Moka me 2 filxhanë kafeje nga linja Italika Premium e Tognana është aksesori i përsosur për adhuruesit e kafesë dhe dizajni ekskluziv Made in Italy. Në fakt, prodhuesi i kafesë Italika Premium kombinon cilësinë dhe përsosmërinë italiane të kafesë me dizajnin e jashtëzakonshëm. Trupi është në derdhje alumini të ricikluar që garanton jetëgjatësi, valvula e sigurisë është e veshur me nikel dhe guarnicioni është në silikon ushqimor. Doreza është prej najloni me efekt të butë kundër rrëshqitjes dhe djegies. E disponueshme edhe në përmasa të tjera.

Italika Moka Kafeje 2 FilxhaneHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6773
• Shërben: Për bërjen e kafes
• Përdoret në Shtëpi | Restorant,Bar
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.