fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Gatimi prej Druri (3 Cope)

430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:  Lugë | Pirun | Shpatull
• Përmasat: 30 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900100213 SKU: 8020900100213 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Gatimi prej Druri (3 Cope)

Në arredimin e kuzhinës, ato që kanë luajtur gjithmonë një rol themelor janë padyshim lugët dhe pirunjtë, ose më shpesh të quajtura ene kuzhine. Luge Gatimi Druri (3 Cope) janë një ndër modelet që nuk duhet të mungojnë në sirtar. E prodhuar nga Meeting modeli është prej druri të stazhonuar ahu, tepër rezistent ndaj nxehtësisë. Seti në paketim përbëhet nga : 1 lugë, 1 pirun dhe 1 shpatull. Ato janë jo vetëm aleatë të vlefshëm në jetën tonë të përditshme, por edhe elementë të shkëlqyer dekorativë. Të aftë për t’i dhënë ambientit një detaj plus bëjnë që kuzhina jonë të uket më mikpritëse për momente të veçanta me miqtë apo familjen. Miqësor me ambjentin!

Luge Gatimi prej Druri (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:6868
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj nxehtësisë
• Të përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.