fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Diwali Set Tavash 18-22-26-30 Cm

3.660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 18-22-26-30 Cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: I thjeshtë
• Made in France

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314697056 SKU: 883314697056 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Diwali Set Tavash 18-22-26-30 Cm

Set tavash Diwali arcopal në ngjyrë të bardhë, me permasa te ndryshme 18-22-26-30 cm, të përshtatshme edhe për të gatuar në furrë perimet tuaja të preferuara. Është rezistente në temperatura deri në 250 gradë, nuk gërvishtet dhe mund të lahet lehtësisht në pjatalarëse. Prodhuar nga Luminarc tavat Diwali përbëhen nga material arcopal, dhe është ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve.

Diwali Set Tavash 18-22-26-30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:6910
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet lehtë në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.