fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shtypese Hudhrash prej Druri 15 cm

1.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shtypëse Hudhrash
• Përmasat: Ø 15 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 14 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900100299 SKU: 8020900100299 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Shtypese Hudhrash prej Druri 15 cm

Shtypese Hudhrash prej Druri 15 cm ose havana e drurit jane është një aksesor mjaft i përdorur në kuzhinë për përgatitjen e disa vakteve të veçanta. Në pjesën më të madhe, ato kanë qenë në modë për shumë vite, duke bërë të përsosur në bluarjen/thërmimin e erëzave dhe hudhrave. Ato janë të mira dhe perfekte për përdorime shtëpiake, veçanërisht në kuzhinën mesdhetare. Të prodhuara nga Meeting qëndrueshmëria e tyre është e përjetshme, nëse i kushtohet kujdesi i duhur për këtë enë kuzhine.

Shtypese Hudhrash prej Druri 15 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6918
• Shërben: Për shtypje hudhrash
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.