fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Efficient Tave Metalike 35x22,5 cm

5.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Përmasat: 35×22,5 Cm
• Materiali: Gizë e emaluar
• Ngjyra: E Zezë
• Aksesorë: 2 Doreza silikoni
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Spain

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107705 SKU: 8411796107705 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Efficient Tave Metalike 35×22,5 cm

Efficient Iron Tave ka një trashësi të trupit prej 3,8 mm e cila lejon ruajtjen maksimale të nxehtësisë. Me induksion të plotë, hekuri e bën produktin të shkëlqyeshëm për përdorim edhe në pllakë me induksion. I përshtatshëm për të gjitha pllakat e sobave duke përfshirë induksionin, Efficient Iron Tave nga Bra Isogona mund të përdoret edhe në furrë. Mungesa e nikelit e bën atë të përdorshëm për gatimin e enëve të destinuara për ata që janë alergjikë ndaj tij. Ka doreza silikoni izolues termik që hiqen lehtësisht dhe pastrohen lehtë.

Efficient Tave Metalike 35x22,5 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6961
• Shërben: Për getime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.