fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Frigoboks Elektrik Horizon 20 lt

10.980 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Termus Elektrik
• Përmasat: 38 × 26 × h42 cm
• Kapaciteti: 20 Lt
• Materiali: Rezine
• Ngjyra: Gri | Dorezë Portokalli
• Forma: Drejtkendore | Kuti
• Veçori: Me dorezë të lëvizëshme
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303310761 SKU: 8000303310761 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Frigoboks Elektrik Horizon 20 lt

Frigoboks Elektrik Horizon 20 lt ideal për udhëtime me makinë, rrjedh nga marka cilësore Gio’Style. Lehtësisht i transportueshëm falë dorezës ergonomike dhe përshtatet lehtësisht në bagazh. Ftohet deri në -18 °. Termusi ka një kapacitet prej 20 litrash dhe mund të mbajë shishe 0,5 litër, 1,5 litër dhe 2 litër. Frigoboks Elektrik Horizon 20 lt mbulohet nga furnizimi me energji elektrike i makinës 12 volt  si edhe me rrymë të vazhduar DC 220 Volt. Këta termusa do të zgjasin me vite dhe janë në dispozicion në forma, madhësi dhe ngjyra të ndryshme. Përveç termusave standardë, Gio’Style ka edhe termusa të veçantë, idealë për kamping!

Frigoboks Elektrik Horizon 20 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6985
• Shërben: për ruajtjen e fresket të ushqimeve | Lëngjeve
• Përdoret në Shtëpi | Kamping
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.