fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ingrid White Kosh Mbeturinash 10 Lt

1.120 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 10 L | 27,5 x 22,5 x h 36,5 CM
• Materiali:Plastikë
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404235171 SKU: 8009404235171 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Ingrid White Kosh Mbeturinash 10 Lt

Ingrid kosh mbeturinash me kapacitet 10 Lt. Material plastik me një punim thurje tepër të vecantë. Kosh Mbeturinash 10 Lt vjen në ngjyrë te bardhë me një formë tepër elegante nga firma Tontarelli.Përdoret kryesisht për hedhjen e mbeturinave në ambjente si, zyrë ose kuzhinë. Përmasat e koshit bëjne të mundur që të pozicionihet lehtësisht dhe në vënde të vogla.

Ingrid White Kosh Mbeturinash 10 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 6990
• Shërben: Për mbeturina
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.