fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhan Caji Aromatesco Caji 23 cl

520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Filxhan Çaji
• Kapaciteti: 23 CL
• Përmasat: Ø 108 mm
• Përmasat: h 96 mm
• Materiali: Arcopali
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360090161 SKU: 8004360090161 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhan Caji Aromatesco Caji 23 cl

Filxhan Caji Aromatesco Caji 23 cl është pjesë e koleksionit Aromatesco, e krijuar për t’ju zhytur në aromën dhe shijen e kafesë italiane. E bërë nga qelqi opal, një material higjienik, praktik dhe novator. Filxhani i ekspresit ose kapucinos i bardhë Oslo ka një dizajn të hollë, linear dhe modern. Ai është i pajisur me një dorezë metalike praktike dhe të qëndrueshme, gjithashtu është i përshtatshëm për çdo rast përdorimi, profesional dhe shtëpiak si ene kuzhine.

Filxhan Caji Aromatesco Caji 23 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7007
• Shërben: Për Kafe | Kapuçino | Çaj
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:07

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.