fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pure Box Tas Qelqi Me Kapak 122 Cl

980 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas |1 Pirun |1 Thikë
• Përmasat: 20,5 x 15 Cm
• Materiali: Qelq
• Materiali i kapakut: Plastikë
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Pa Dekor
• Made in France

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314597745 SKU: 883314597745 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pure Box Tas Qelqi Me Kapak 122 Cl

Tasi Pure Box i Luminarc është e pajisur me një thikë dhe një pirun plastik, të cilat mund të futen fort në kapak. Tasi Pure është prej xhami të fortë rezistent ndaj nxehtësisë. Mund ta përdorni në pjatalarëse dhe mikrovalë. Mos harroni të hapni valvulën që largon avullin e krijuar gjatë ngrohjes së ushqimit. Tas qelqi 1,22 l me kapak prej plastike të ngurtësuar me vulë silikoni, që parandalon rrjedhjen e lëngjeve, rezistencën ndaj goditjeve termike në intervalin – 20 deri në 110 gradë.

Pure Box Tas Qelqi Me Kapak 122 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7008
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.