fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri Palete 40 cm

910 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Bazament druri
• Përmasat: 15 x 40 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Në ngjasim me paletën
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900000377 SKU: 8020900000377 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri Palete 40 cm

Bazament Druri Palete 40 Cm vjen në formë palete për të prerë ushqimin ose për t’i shërbyer aperitivët tuaj në mënyrë origjinale. Vendosni sipër mishra, djathra, brusketa apo çdolloj aperitivi që ju keni përgatitur për të shoqëruar pijet ose për të hapur darkën dhe mahnitni miqtë tuaj. E prodhuar nga dru cilësor, dhe me dizajn me bordurë të thelluar, e veçojnë këtë produkt nga bazamentët e tjerë.

Bazament Druri Palete 40 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7028
• Shërben: Për shërbim ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistent ndaj lagështirës
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.