fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Kids Blue 1,5 lt

1.540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë termike
• Kapaciteti: 1,5 lt
• Përmasat: 20 x 6,5 x h14 cm
• Materiali: Poliester termike
• Ngjyra: Kryesisht blu
• Dekori: Me Kafshë

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4012013709883 SKU: 4012013709883 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Kids Blue 1,5 lt

Koha për të bërë një pushim të gjatë! Sanduiçët, ushqimet dhe vakti i drekës do të qëndrojë i freskët dhe i shijshëm me orë të tëra për fëmijët tuaj. E prodhuar nga Reisenthel kjo Cante Termike Kids Blue 1,5 lt është shoqëruesi i zgjuar dhe i freskët për kur jeni në lëvizje. Kjo çantë e vogël ftohëse mund të përdoret kudo, mbron pijet dhe ushqimet tuaja nga nxehtësia, duke i mbajtur ato më të freskëta dhe më të shijshme për më gjatë. Cante Termike Kids Blue e bëre me material poliester nga jashtë e cila nuk përshkohet nga uji, dhe nga brenda me veshje termike e bërë nga fletë termike.

Cante Termike Kids Blue 1,5 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7048
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret: Shtëpi | Shkollë| Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:01

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.