fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dolce La Casa Mbajtese Biskotash 27 Cl

2.740 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Biskotash
• Kapaciteti: 27 CL
• Përmasat: Ø 21 x 15 Mm
• Përmasat: h 14 Mm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: Pana
• Dekori: Me Shkrime
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257437729 SKU: 8000257437729 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Dolce La Casa Mbajtese Biskotash 27 Cl

Dolce La Casa Biskotiere, kjo linjë mbulon një gamë të plotë të kontejnerëve dhe kavanozëve për kuzhinën tuaj të bëra prej qeramike dhe porcelani. Frymëzuar nga kontejnerët e vjetër me xham të kallajit të gjyshes suaj që përmirësojnë dhe thjeshtojnë kuzhinën tuaj sot. Shtoni një prekje të dizajnit të bukur italian në shtëpinë tuaj me këto pjesë të bukura nga Tognana.

Dolce La Casa Mbajtese Biskotash 27 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7078
• Shërben: Për mbajtëse Biskotash
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.